AMF

Глибина 52.0см
    2 598 грн

Підібрано 9 товарів

Стільці AMF – це вишуканий, авторський дизайн, виважена, ергономічна конструкція, різноманітні сфери застосування. Впізнати продукцію української фабрики “Art Metal Furniture” можна з першого погляду по ексклюзивному оздобленню та бездоганній якості. У нашому магазині ви знайдете великий вибір стільців та крісел AMF для дому, офісу чи вулиці.

Фабрика “Art Metal Furniture” - меблі зі смаком та змістом

Незалежно від того, які стільці ви купуєте, такі меблі стануть прикрасою інтер’єру, приміщення будь-якого призначення, додасть шарм, ідеально впишеться у дизайн жилої кімнати, офісного приміщення, кафе. Ви можете не сумніватися в якості продукції, ФЬА стільці служитимуть довго, не втратять свій зовнішній вигляд.

Каталог AMF настільки великий, що ви легко підберете стілець або крісло до улюбленого панно, м’якого дивану, покриттю на підлозі, текстилю на вікнах чи натяжній стелі. Спеціалісти фабрики створюють меблі в абсолютно різній стилістиці та будь-якої складності, але вона незмінно стає стильним, яскравим акцентом інтер’єру.

Історія становлення фабрики AMF

Фабрика успішно виробляє меблі з 1999 року, центральний офіс та основні виробничі площі знаходяться у місті Дніпрі. На сьогоднішній день представництва та філіали розташовані у 30 державах. Компанія має достатній арсенал обладнання, спеціалістів, щоб забезпечити безперервний процес повного циклу — від створення ескізів до доставки продукції в роздрібні чи оптові магазини.

Компанія об’єднує 7 підприємств, кожна фабрика виробляє конкретні меблі. Окрім того, до складу підприємства входить Павлоградський меблевий комбінат, який спеціалізується на виробництві меблів з 1948 року. Сьогодні комбінат кваліфікується на виготовленні крісел для дому, офісів, закладів громадського харчування. Саме тут була заснована перша лінія виробництва крісел преміум-класу для керівників компаній, організацій.

З 2002 року фабрика AMF входить до складу української асоціації меблярів. Якість продукції підтверджується сертифікатом міжнародного зразку (ISO-9001-2001).

Матеріали, що використовуються у виробництві

Стільці AMF виготовляються з натуральної деревини, вкриваються лаком італійських брендів або шпоном. Офісні моделі виробляються з ламінованого ДСП чи МДФ. Крісла преміум-класу, для керівників, - з цінної деревини, додатково оздоблюються натуральною шкірою або шкірозамінником високої якості.

Відмінні особливість кожної моделі — наявність металевих елементів в конструкції крісла або стільця. Такі деталі виконують певну функцію — ніжки, каркас або є частиною дизайну виробу.

Асортимент стільців та крісел AMF

Вибір меблів SMF різноманітний, постійно у каталозі з’являються нові моделі.

Основні категорії крісел та стільців:

• представницькі — для керівників компаній;

• для офісного персоналу;

• для відвідувачів офісів, компаній, ресторанів, кафе;

• для приміщень, де проводяться семінари, наради, пресконференції;

• геймерські крісла, в яких можна у повній мірі поринути в ігровий процес;

• дитячі крісла.

Найбільш популярні лінійки: Актив, Байт, Аеро, що стосується моделей, частіш за все покупці звертають увагу на крісла Форсаж, Поло, Престиж Нью, Бит.

Окрім того, крісла класифікують за матеріалом оббивки:

• сітка;

• тканина;

• шкірозамінник;

• еко-шкіра;

• натуральна шкіра.

Основа для крісла виготовляється з деревини, металу чи пластика. Також у каталозі можна підібрати крісла з різним механізмом качання — Антифікс, Тілт, Мультиблок.

Окрім готових виробів, компанія спеціалізується на виробництві комплектуючих для крісел — підголовники, ніжки, ролики, підлокітники, хрестовини. Така продукція не завжди є у наявності в каталогах інших виробників. Навіть якщо крісло вийшло з ладу, не требва його викидати та купувати нове, можна замінити зламану деталь та продовжити користуватися меблями.

Де купити стільці та крісла бренду AMF

Наш магазин — офіційний представник торгової марки “AMF”, тому в каталозі ви знайдете повний асортимент крісел, стільців. Є можливість виготовити крісло на замовлення. Цінова політика магазин

Зворотній зв'язок