Чесні знижки до -35% на м`які меблі з виставки і нашого складу

Тахти

Підібрано 2 товарів

 1. Ліжко Нью-Йорк тахта ВНД Луцьк
  Ширина 110.0см
  Висота 114.0см
  Довжина 210.0см
  11 600 грн
  Рейтинг:
  80%
  (1)
 2. Ліжко Дрім-тахта ВНД Луцьк
  Ширина 115.0см
  Висота 111.0см
  Довжина 212.0см
  11 455 грн

Підібрано 2 товарів

Тахти Львів

Якщо ви прагнете придбати комфортні та компактні меблі, які при цьому вирізнялися б якістю та стильним зовнішнім виглядом, то в цьому каталозі вам вдасться знайти те, на що орієнтовані всі бажані критерії пошуку.

Що таке тахта та в чому її особливості?

Перша згадка про ці меблі датується XVIII століттям. Виготовляти та користуватись тахтами почали в Франції, і саме з цієї країни вони набули поширення по всьому світу. За своїм зовнішнім виглядом тахта дуже подібна до дивану, проте виразною особливістю цих меблів являється відсутність спинки. Інколи спинку замінює низка м’яких подушок.

Де краще розмістити тахту?

Ці меблі чудово підходять для розміщення в практично будь-якому приміщенні, оскільки основними їхніми перевагами являється компактність та функціональність. Прямим призначенням тахти є створення повноцінного спального місця, тому вона зможе вдало доповнити інтер'єр вітальні, спальної або дитячої кімнати. Традиційно її розміщують під стіної чи в кутку кімнати, залишаючи навколо достатньо місця для забезпечення комфортного використання тахти у розкладеному вигляді.

Придбавши собі цей елемент гарнітуру, ви зможете забезпечити гостей або членів своєї родини комфортним місцем для відпочинку, який буде слугувати при цьому стильним елементом дизайну.

Тахту часто обирають і у якості альтернативи звичайному дивану для куточків релаксу у офісних приміщеннях. Завдяки своїй компактності та привабливому зовнішньому вигляду, ці меблі зможуть розрядити напружену робочу обстановку та доповнити її легким настроєм домашнього затишку.

Наша пропозиція

На сайті інтернет-магазину Брістоль ви зможете ознайомитись з широким асортиментом продукції від відомих вітчизняних виробників, таких як ВНД Луцьк, Сокме, Міромарк, ВМВ Холдинг, Арбор Древ, Гербор, БРВ Україна, Світ Меблів та низки інших та купити тахту за доступною ціною.

Для того, щоб отримати детальну інформацію стосовно оплати свого замовлення чи його доставки, ви завжди можете зателефонувати до наших менеджерів та дізнатись відповідь на всі поставлені питання.

Ми прагнемо зробити ваше життя комфортнішим, тому турбуємось про якість представленої продукції та наповнюємо каталог виключно найкращими зразками меблів українського виробництва.

Сподіваємось на плідну співпрацю та хороші враження після здійснення покупки у магазині меблів Bristol!

Зворотній зв'язок